Deelnemers

Naam Aanbod (A..Z) Mail adres
Standhouders    
Jan Koopman Aardbeien info@jakoma.nl
VAN Berkel en Slinge Jacqueline Collou Agrarisch natuurbeheer info@vanberkelenslinge.nl
Koppelman Antiek Antiek Koppelman.Antiek@gmail.com
Agapanthus Kwekerij PJH Zonneveld bv Bloemen / planten: Agapanthussen info@agapanthus.nl

Han Fokkink

Bloemist

hanfokkink@gmail.com
Ronald La Brijn Boeken brijnla@xs4all.nl
Cactushandelaar Gerrit Melissen Cactus  
ter Braak Cultuurtechniek en Haardhout

Cultuurtechniek en haardhout

info@terbraakcultuurtechniek.nl
Fima Goossens Eenjarigen info@kwekerijgoossens.nl
Fuchsiavereniging NKVF Oost Gelderland Fuchsia's j.w.wisselink@hetnet.nl
Lorraine Mischker Glashuuske glashuuske@gmail.com
Ton Kooijman Hemerocallisen tonkooijman@hotmail.com

Gertje Overkleeft

Hobbykweker 1-jarigen

d.overkleeft1940@gmail.com
Hostavereniging Hosta's hans@hostavereniging.nl
G. Ellenboek Houtsculpturen g.a.ellenbroek@kpnmail.nl

Dommerholt

IJskar

 
Sandra en Evert Schouten Kruiden schoutenskruiden@gmail.com
Culibes, Twentse Vliermagie Kruiden culibes@gmail.com
Gerda en Rien Garthoff Kunst ggarthoff@gmail.com
Jet Heusinkveld Kunst jetheusinkveld@gmail.com
De Vlier Geur en Kado Kunst en Aloe Vera hrijkse@hotmail.com

Henri Wittenberg

Kunst met sloophout

hhwittenberg@caiway.nl

Carla Slotboom Thuinte Manden en wilgetakken hansencarlaslotboom@live.nl
Pallethoutdecoratie A3V Pallethout decoratie a3v@pallethoutdecoratie.nl
Mevr. Leusink Pepers mra.leussink@hotmail.com 
Bloemen Groot Jebbink Planten grootjebbink@hetnet.nl
Kwekerij De Boschhoeve Planten info@boschhoeve.nl
Kwekerij de Beeksterhof Planten beeksterhof@planet.nl

Marcel Borkus

Planten en meer

info@hofteruurlo.nl
De Tuinen van Geerdink Planten en tuinontwerp post@tuinenvangeerdink.nl
Marcel Tross Pomoloog info@pomoloog.nl
Erik Bretveld Potplanten Potplanten info@babako.nl
Familie Bannink Rhododendrons joyccce_s@hotmail.com
Ap Peppelenbos  Rotsplanten a.peppelenbos@upcmail.nl

Rosenhaege

Rozen info@rosenhaege.nl
Pieter Nijhoff Schaduwplanten www.pietersplanten.nl
Truus Hiddink Sieraden gj.hiddink@kpnmail.nl
Timmerbedrijf Jan Reimerink Timmerbedrijf info@janreimerinktimmerbedrijf.nl
Marianne Steffens-Lamtink Tuinkunst maristef48@icloud.com

Dolf Bierhuizen

Tuinkunst

abierhuizen@gmail.com  
Kolkman Floors Tuinmachines info@kolkman-floors.nl

Kwekerij Schuurman

Tuinplanten, struiken en bomen

info@kwekerijschuurman.nl

Vogelwerkgroep Berkelland Vogelwerkgroep info@vogelwerkgroepberkelland.nl
Hendrik Wikkerink Volkstuinen hendrikjwikkerink@hetnet.nl
Zaden en Zo Zaden info@zaden-enzo.nl
Zorgboerderij Hasselo Zorgboerderij info@zorgboerderijhasselo.nl
Overige betrokkenen    
Bonsaivereniging Bonsaivereniging  
Cactusvereniging Cactusvereniging  
EHBO EHBO vereniging evenementen@ehbo-eibergen.nl
Estinea Estinea  
Bloemschikken Groei & Bloei  
Willems Sierbestrating Harde materialen  
Marianne Holtslag  Helende kruiden deblauwelis@gmail.com
Imkervereniging Imkervereniging  
Groei & Bloei Informatiestand  
Josefien Geerdink  Kinder activiteit  
Kruidenhof te Mallum Kruidenhof  

Bloemenboerderij

Planten en bloemen

info@descholte.nl

Noaber Noaber  
Muldershuis Restaurant - Foodtruck
O'Hara Schapen en boomonderhoud