Deelnemers

Naam Aanbod (A..Z) Mail adres
Standhouders    
Jan Koopman Aardbeien info@jakoma.nl
VAN Berkel en Slinge Jacqueline Collou Agrarisch natuurbeheer info@vanberkelenslinge.nl
Koppelman Antiek Antiek Koppelman.Antiek@gmail.com
Agapanthus Kwekerij PJH Zonneveld bv Bloemen / planten: Agapanthussen info@agapanthus.nl
Hobbykwekerij Lentgarden

Bloemen / planten: Vaste planten ja_koster@hotmail.com
Bloemenboerderij De Scholte Bloemschikken info@descholte.nl
FloraFrits Bloemschikken

info@florafrits.nl
Ronald La Brijn Boeken brijnla@xs4all.nl
Cactushandelaar Gerrit Melissen Cactus  
ter Braak Cultuurtechniek en Haardhout

Cultuurtechniek en haardhout

info@terbraakcultuurtechniek.nl
Huub Kwak Dahlia's Dahlia's kwak-huppel@hetnet.nl
Fima Goossens Eenjarigen info@kwekerijgoossens.nl
Fuchsiavereniging NKVF Oost Gelderland Fucchsia's j.w.wisselink@hetnet.nl
Lorraine Mischker Glashuuske glashuuske@gmail.com
Ton Kooijman Hemerocallisen tonkooijman@hotmail.com
Kwekerij Schuurman Hobbykweker info@kwekerijschuurman.nl 
Hostavereniging Hosta's hans@hostavereniging.nl
G. Ellenboek Houtsculpturen g.a.ellenbroek@kpnmail.nl
Sandra en Evert Schouten Kruiden schoutenskruiden@gmail.com
Culibes, Twentse Vliermagie Kruiden culibes@gmail.com
Gerda en Rien Garthoff Kunst ggarthoff@gmail.com
Jet Heusinkveld Kunst jetheusinkveld@gmail.com
De Vlier Geur en Kado Kunst en Aloe Vera hrijkse@hotmail.com
Atelier Polygonum Kunst: Tuinkunst kortgea3@gmail.com
Carla Slotboom Thuinte Manden en wilgetakken hansencarlaslotboom@live.nl
Pallethoutdecoratie A3V Pallethout decoratie a3v@pallethoutdecoratie.nl
Mevr. Leusink Pepers mra.leussink@hotmail.com 
Bloemen Groot Jebbink Planten grootjebbink@hetnet.nl
Kwekerij De Boschhoeve Planten info@boschhoeve.nl
Kwekerij de Beeksterhof Planten beeksterhof@planet.nl
Hobbykwekerij het Jagertjeshof Planten info@jagertjeshof.nl
Björn & Marieke’s Bloembinderij Planten en bloemen info@bjornenmariekesbloembinderij.nl
Marcel Borkus Planten en meer  
De Tuinen van Geerdink Planten en tuinontwerp post@tuinenvangeerdink.nl
Marcel Tross Pomoloog info@pomoloog.nl
Erik Bretveld Potplanten Potplanten info@babako.nl
Familie Bannink Rhododendrons joyccce_s@hotmail.com
Ap Peppelenbos  Rotsplanten a.peppelenbos@upcmail.nl
Pieter Nijhoff Schaduwplanten www.pietersplanten.nl
Truus Hiddink Sieraden gj.hiddink@kpnmail.nl
Erik Hiddink Stapeltuin erik@stapeltuin.nl
Timmerbedrijf Jan Reimerink Timmerbedrijf info@janreimerinktimmerbedrijf.nl
Marianne Steffens-Lamtink Tuinkunst maristef48@icloud.com
Kolkman Floors Tuinmachines info@kolkman-floors.nl
Vogelwerkgroep Berkelland Vogelwerkgroep info@vogelwerkgroepberkelland.nl
Hendrik Wikkerink Volkstuinen hendrikjwikkerink@hetnet.nl
Zaden en Zo Zaden info@zaden-enzo.nl
Zorgboerderij Hasselo Zorgboerderij info@zorgboerderijhasselo.nl
Overige betrokkenen    
Bloemenboerderij Bloemenboerderij info@descholte.nl
Bonsaivereniging Bonsaivereniging  
Cactusvereniging Cactusvereniging  
EHBO EHBO vereniging evenementen@ehbo-eibergen.nl
Estinea Estinea  
Bloemschikken Groei & Bloei  
Willems Sierbestrating Harde materialen  
Marianne Holtslag  Helende kruiden deblauwelis@gmail.com
Imkervereniging Imkervereniging  
Groei & Bloei Informatiestand  
Josefien Geerdink  Kinder activiteit  
Kruidenhof Kruidenhof  
Noaber Noaber  
Muldershuis Restaurant - Foodtruck
O'Hara Schapen en boomonderhoud