Deelnemers 2020

 

Naam Aanbod (A..Z) Mail adres
Standhouders    
Jan Koopman Aardbeien info@jakoma.nl

Han Fokkink

Bloemist

hanfokkink@gmail.com

FloraFrits

Bloemschikken

info@florafrits.nl

Ronald La Brijn Boeken brijnla@xs4all.nl
Cactushandelaar Gerrit Melissen Cactus  
Fima Goossens Eenjarigen info@kwekerijgoossens.nl
Fuchsia vereniging Wichmond Arie Elsman Fuchsia's

fam.elsman@online.nl

Geldersche KasteelenLandschap

Geldersche KasteelenLandschap

a.doeleman@glk.nl

De Tuinfee

Giny de Graaf

giny@detuinfee.nl

Lorraine Mischker Glashuuske glashuuske@gmail.com

Marianne Holtslag

Helende kruiden

deblauwelis@gmail.com

Ton Kooijman Hemerocallisen tonkooijman@hotmail.com

Kwekerij Schuurman

Hobbykweker info@kwekerijschuurman.nl 

Gertje Overkleeft

Hobbykweker eenjarigen

d.overkleeft1940@gmail.com
Hostavereniging Hosta's

j.m.luiten@hccnet.nl

Henk Wormgoor

Houten figuren

j.wormgoor4@chello.nl

G. Ellenboek Houtsculpturen g.a.ellenbroek@kpnmail.nl
Sandra en Evert Schouten Kruiden schoutenskruiden@gmail.com
Culibes, Twentse Vliermagie Kruiden culibes@gmail.com
Jet Heusinkveld Kunst jetheusinkveld@gmail.com
De Vlier Geur en Kado Kunst en Aloe Vera hrijkse@hotmail.com
Carla Slotboom Thuinte Manden en wilgetakken hansencarlaslotboom@live.nl

Han Wolterinck

Plaagdier beheersing

info@plaagdierbeheersing.nu

Bloemen Groot Jebbink Planten grootjebbink@hetnet.nl
Kwekerij De Boschhoeve Planten info@boschhoeve.nl
Kwekerij de Beeksterhof Planten beeksterhof@planet.nl

Bloemenboerderij

Planten en bloemen info@descholte.nl

Marcel Borkus

Planten en meer

info@hofteruurlo.nl
De Tuinen van Geerdink Planten en tuinontwerp post@tuinenvangeerdink.nl
Marcel Tross Pomoloog info@pomoloog.nl
Erik Bretveld Potplanten Potplanten info@babako.nl
Familie Bannink Rhododendrons joyccce_s@hotmail.com
Ap Peppelenbos  Rotsplanten a.peppelenbos@upcmail.nl
Truus Hiddink Sieraden gj.hiddink@kpnmail.nl
Timmerbedrijf Jan Reimerink Timmerbedrijf info@janreimerinktimmerbedrijf.nl
Marianne Steffens-Lamtink Tuinkunst maristef48@icloud.com

Beeldentuin AJ & LW Bier

Tuinkunst

abierhuizen@gmail.com  
Kolkman Floors Tuinmachines info@kolkman-floors.nl
Vogelwerkgroep Berkelland Vogelwerkgroep info@vogelwerkgroepberkelland.nl
Stg Vrienden vd Mallumse Molen Vrienden van de Mallumse Molen lasonder@canaldigitaal.nl
Winery de holte hoeve Winery jeroen@winerydeholthoeve.nl
Hendrik Wikkerink Volkstuinen hendrikjwikkerink@hetnet.nl
Zaden en Zo Zaden info@zaden-enzo.nl
Zorgboerderij Hasselo Zorgboerderij info@zorgboerderijhasselo.nl

Melkbus

Melkbus

 

Welkoop

Tuinartikelen  
Overige betrokkenen    
Bonsaivereniging Bonsaivereniging  

Broodbakken

Broodbakken

 
Cactusvereniging Cactusvereniging  
Estinea Estinea  
Bloemschikken Groei & Bloei  
Groei & Bloei Informatiestand  
Josefien Geerdink  Kinder activiteit  
Kruidenhof te Mallum Kruidenhof  
Muldershuis Restaurant - Foodtruck
O'Hara Schapen en boomonderhoud