Deelnemers 2017, stand per 4 mei

 

Onderwerp telefoon Naam website
Aardbeien 06-1527 6665 Jan Koopman, Haarle www.jakoma.nl
Agapanthussen 0252-525830 Kwekerij Zonneveld, Voorhout www.agapanthus.nl
Bloemen en planten 0573-451407 Groot Jebbink, Ruurlo www.grootjebbink.com
Bloemschikmaterialen 06 5160 2861 Flora Frits, Deventer www.florafrits.nl
Cactussen  0346-213366 Gerrit Melissen, Maartensdijk  
Dahlia's 0543-562482 Huub Kwak, Winterswijk-Huppel kwak-huppel@hetnet.nl
Eénjarigen 0545-478781 Björn & Marieke’s, Eibergen  www.bjornenmariekesbloembinderij.nl
Jams/Chutneys 0545-261416 Zorgboerderij Hasselo, Groenlo www.zorgboerderijhasselo.nl
Fuchsiavereniging 0315-324535 NKVF Oost Gelderland j.w.wisselink@hetnet.nl
Groenvoorziening 06-1264 3026 Ter Braak Cultuurtechniek, Haaksbergen www.terbraakcultuurtechniek.nl
Hangplanten 06-8353 3901 Huyskweker Linthorst, Diepenheim www.huyskweker-linthorst.nl
Hemerocallisen 0546-823873 Ton Kooijman, Almelo tonkooijman@home.nl
Hosta's 0545-471177 Gerard ter Maat, Eibergen gtermaat@lijbrandt.nl
Houtsculpturen 06-8302 3069 G. Ellenbroek, Haaksbergen g.a.ellenbroek@kpnmail.nl
Hoveniersbedrijf  0545-292568 De Tuinen van Geerdink, Neede www.detuinenvangeerdink.nl
Keramiek 0545-473533 Johan Antvelink, Eibergen j.antvelink@telfort.nl
Keramiek en Brons 06-1017 2570 Atelier Anouk, Beltrum www.atelieranouk.com
Kruidenplanten 026-4821231 Kwekerij De Boschhoeve, Wolfheze www.boschhoeve.nl
Kunst 0545-472272 Gerda Garthoff, Eibergen ggarthoff@gmail.com
Mallumse Molen 06-1072 6383 Stg Vrienden vd Mallumse Molen lasonder@canaldigitaal.nl
Palletkunst 0315-244140 Adri Velthorst, Sinderen www.pallethoutdecoratie.nl
Palmen 06-12099530 Palmen & Zo, Laren Gld www.palmenenzo.nl
Plantensteunen 074-2664813 Giny de Graaf, Borne www.detuinfee.nl
Potplanten 06-5360 8515 Erik Bretveld, Enter www.babako.nl
Vruchtbomen 0545-293065 J. ten Elsen, Neede www.tenelsen.nl
Rhodondendrons 0545-481729 Familie Bannink, Gelselaar  
Rotsplanten 0575-540791 Ap Peppelenbos, Gorssel www.lewisiatuin.nl
Rozen 06-3852 7699 Rozenrijk, Chaam www.rozenrijk.nl
Sieraden 0315-242765 Truus Hiddink, Varsseveld gj.hiddink@kpnmail.nl
Sieraden 0320-249833 Atelier Polygonum, Lelystad www.geabloemsieraden.nl
Sierbestrating 0545-481215 Willems, Borculo www.willemssierbestrating.nl
Tuinkunst 0546-865488 Marianne Lamtink, Almelo maristef48@icloud.com
Tuinontwerp 0573-441182 De Krosenbrink, Barchem www.dekrosenbrink.nl
Tuinornamenten Aloe Vera 06-5313 9604 De Vlier Geur en Kado, Neede www.devliergeurkado.nl
Tuin- en Parkmachines 0545-291485 Kolkman Floors, Noordijk www.kolkman-floors.nl
Tuintimmerwerken 053-569 6845 Timmerbedrijf Jan Reimerink, Haaksbergen www.janreimerinktimmerbedrijf.nl
Ver Agr Natuurbeheer 0545-477587 VAN Berkel en Slinge, Eibergen  
Vaste planten 0523-612822 Kwekerij de Beeksterhof, Balkbrug beeksterhof@planet.nl
Vaste planten 06-2077 8168 Hobbykwekerij Lentgarden, Lent lentgarden@gmail.com
Vogels 0545-473058 Vogelwerkgroep Berkelland www.vogelwerkgroepberkelland.nl
Wereldwinkel  0545-474965 Eibergen www.facebook.com/WereldwinkelEibergen
en ook:      
Bonsaivereniging 0545-291141 Bonsaivereniging, Neede  
Cactusvereniging 0545-472778 Cactusvereniging, Eibergen www.succulenta.nl
EHBO vereniging 0545-474294 EHBO vereniging, Eibergen  
Estinea 0545-475045 Estinea, Eibergen  
Imkervereniging 0545-475803 ABTB Eibergen/Groenlo  
IVN 06-5369 0089  IVN afd Groenlo/Eibergen/Neede  
Kruidengeneeskunde 0545-292730 M. Holtslag, Diepenheim  
Boomonderhoud 0545-431841 Jimmy Kemink, Rekken www.oharabegrazing.nl
Restaurant 0545-472334 Het Muldershuis, Eibergen www.hetmuldershuis.nl
     
       
       

 

 

 

Wij zijn nog steeds op zoek naar kwekers van bijzondere planten, bomen, struiken, heesters etc.